Трамп пообіцяв Польщі швидкий безвіз

Президент США Дональд Трамп під час брифінгу в Білому домі за підсумками візиту президента Польщі Анджея Дуди в Вашингтон заявив, що в найближчому майбутньому Сполучені Штати можуть надати Польщі безвізовий режим

Про це йдеться на сайті Білого дому, передає Depo.ua.

"Я хочу привітати Польщу з прогресом по виробленню критеріїв, необхідних для отримання безвізового режиму з США (Visa Waiver Program). Сьогодні наші країни підписали договір про посилення співпраці в галузі запобігання та боротьби зі злочинністю, що є дуже важливим і необхідним кроком на шляху до програми безвізу", – сказав Трамп.

Американський лідер додав, що, незважаючи на те, що Польщі й США ще належить виконати деяку роботу, він сподівається прийняти Польщу в програму безвізового режиму дуже скоро.

Зазначимо, що Visa Waiver Program поширюється на 38 країн і територій, серед яких переважно країни Західної Європи, а також Японія, Південна Корея, Австралія, Нова Зеландія, Чилі.

Як відомо, США і Польща у середу, 12 червня, підписали угоду про посилення співпраці в галузі запобігання та боротьби зі злочинністю. За даними польського МВС, цей договір – важливий крок на шляху Польщі до безвізового режиму з США.

Нагадаємо, США розглядають можливість розміщення двотисячного військового контингенту на території Польщі з метою протидії російській агресії в Східній Європі.

З-поміж того, США домовилися з Польщею про розміщення на польській території ескадрильї американських розвідувальних безпілотників MQ-9.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна