Трамп планує "помилувати" компанії, які будують російську "трубу"

Президент США Дональд Трамп заявив, що не планує вводити санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2"

Про це він сказав під час вчорашньої розмови між президентами Польщі та США у Білому домі, інформує Depo.ua з посиланням на "Польське радіо".

Дональд Трамп рішуче критикував "Північний потік-2", назвавши цей проект абсурдним. Водночас він заявив, що не планує вводити санкції проти компаній, які беруть участь у будівництві цього газопроводу.

Після розмов президентів у Вашингтоні міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович сказав, що не розчарувався позицією президента США в справі "Північного потоку-2".

"Ніщо не означало, що такі санкції будуть тут оголошені. Тут важливе саме ставлення Сполучених Штатів, а президент Дональд Трамп повторив негативну оцінку цього проекту", - заявив Чапутович.

Нагадаємо, 18 серпня ЗМІ повідомили, що у США протягом кількох тижнів будуть готові санкції проти завершення будівництва російського трубопроводу "Північний потік-2".

15 вересня стало відомо, що США погрожують Росії новими санкціями через будівництво газопроводу "Північний потік-2".

Довідка: "Північний потік 2" - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. км, а загальна потужність з уже існуючим "Північним потоком" - 55 млрд кубометрів газу.

Новий газопровід проляже вздовж газопроводу "Північний потік" по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсвальд, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна