Трамп наказував брехати ще й про свій хмарочос у Москві, - ЗМІ

Колишній адвокат президента США Майкл Коен заявив слідству, що Дональд Трамп дав йому вказівку збрехати конгресу про терміни переговорів з будівництва хмарочоса Trump Tower у Москві

Про це повідомляють два джерела в правоохоронних органах, знайомих з розслідуванням, передає Depo.ua з посиланням на BuzzFeeed News.

Крім того, Трамп також хотів відвідати Росію під час передвиборної кампанії в період президентських виборів 2016 року. Він хотів особисто зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним, щоб підштовхнути переговори з будівництва хмарочоса.

"Зробіть так, щоб це відбулося", - передали джерела слова Трампа, сказані Коену.

Два джерела повідомили, що Коен сказав спеціальному прокурору з "російської справи" Роберту Мюллеру, що після виборів 2016 року Трамп особисто доручив йому брехати про те, що переговори з будівництва хмарочоса закінчилися раніше - в січні 2016 року, щоб приховати участь в них президента США.

Однак, як повідомляє видання, переговори тривали і після того, як Трамп публічно заявляв про відсутність ділових угод з Росією. Проте, і після січня 2016 року Трамп, його дочка Іванка і син Дональд Трамп-молодший регулярно отримували інформацію про розвиток проекту будівництва від Коена, якого вони зробили "відповідальним" за цей проект.

Нагадаємо, колишній адвокат президента США Майкл Коен заявив, що займався фальсифікацією опитувань "за вказівкою Дональда Трампа".

У грудні Коен спростував заяви Дональда Трампа про те, що той нібито не знав про незаконність виплат грошей двом жінкам як оплату "за мовчання" про інтимні стосунки.

Коен був засуджений до трьох років ув'язнення після визнання себе винним у кількох звинуваченнях, у тому числі в порушеннях фінансування кампанії та брехні Конгресу США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна