Трамп хоче посилити міграційне законодавство

Очільник Білого дому Дональд Трамп виступив з вимогою до політичних сил країни прийняти жорсткіше міграційне законодавство у зв'язку із загрозою проникнення тисяч незаконних мігрантів через південний кордон країни

Про це він заявив на офіційній сторінці у Twitter, передає Depo.ua.

"Важко повірити, що коли тисячі людей з півдня від кордону (США - ред.) безперешкодно йдуть в напрямку нашої країни великими караванами, демократи не схвалюють законодавства, яке дозволить встановити законну базу для захисту нашої держави", - написав американський президент.

Трамп підкреслив, що це також має стати ключовим питанням для республіканців на проміжних виборах до Конгресу.

Нагадаємо, на початку тижня американські ЗМІ оприлюднили інформацію про формування так званого "Маршу мігрантів" в країнах Центральної Америки. Зокрема, йшлося про те, що понад 3 тис. мігрантів перетнули кордон Гондурасу й Гватемали та вирушили в напрямку США.

Через це Трамп заявив що керівництво Гондурасу, повинно розвернути цей "караван", інакше Сполучені Штати припинять подальшу допомогу цій країні.

Ситуація виникла на тлі недавньої заборони судом США для адміністрації Трампа припиняти програму допомоги вимушеним мігрантам, яка рятує сотні тисяч людей від можливої депортації зі США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна