ТОП-30 незвичайних професій світу

Світ набагато ширший, ніж ми його уявляємо. Доказом цього служать і професії, про які дехто з нас ніколи не чув 

ТОП-30 незвичайних професій світу…

Depo.ua пропонує дізнатися більше про професії, які існують у світі, але ви навіть могли й не здогадуватися про них. 

Ми звикли до переліку основних професій, які є у нашій країні. Проте мало хто цікавиться професіями, які існують у світі. Звісно, йдеться про рідкісний фах і неповторні вакансії. 

Одні з цих професій можуть здатися вам дивними й, на перший погляд, зовсім не потрібними. Проте вони існують і про доцільність такого фаху ми можемо лише порозмірковувати.

Отже, якщо хочете дізнатися, як заробляють люди і які тільки професії не винайшли, тоді щиро просимо прочитати нашу статтю. 

Прибиральник айсбергів

айсберг у морі

Морські шляхи і океани не менш важливі, ніж дороги і приміщення. Саме тому існує професія прибиральника айсбергів. Частіше за все таких професоналів винаймають нафтові компанії, які не хочуть, аби величезні глиби льоду ставли на заваді їхнім суднам. 

Професійний обіймач 

Обійми с чоловіком

Існують люди, які можуть надати вам за потреби обійми. Уявляєте? Ви можете разраховувати лише на обійми і ні на що більше. Проте людина професійно навчена цьому жесту і може скласти вам компанію за 60 доларів на годину. 

Судовий художник

Засідання суду по версії художника

Фото: EPA

Ці художники є дуже популярним у тих умовах, коли судове засідання є закритим і присутність сторонніх осіб, у тому числі фотографів, заборонене. Тоді на допомогу приходять судові художники, які роблять замальовки із зали суду. 

Модель окремих частин тіла 

Педикюр на ногах

Усі звикли, що фотомодель – це зазвичай гарне обличчя та стандартні модельні параметри. Проте мало хто розмірковує над тим, що частіше компанії і різні фірми шукають не обличчя, а, наприклад, – ноги, руки, сідниці або живіт. Безліч людей по всьому світові працюють моделями окремих частин тіла і отримують не менше, ніж колеги "з обличчям". 

Лего-скульптор

Містечко з Лего

Ці люди відповідають за оформлення магазинів скульптурами з Лего. Звісно, для цього потрібно не тільки мати вправність у збиранні конструктора, а й мати освіту чи знання зі сфери оформлювача чи дизайнера. 

Мисливець за мурахами 

фото мурах

Сьогодні дуже популярні мурашині ферми, створені в штучних умовах. Їх роблять для того, щоб в домашній обстановці спостерігати за життям мурах. Збирати особин серед диких мурах довіряють спеціально навченому ловцю. Він обов'язково повинен досконально знати особливості цих комах, вміти ловити їх дбайливо і безпечно.

Продавець мрій 

фото продавця мрій

Мрієте стати на одну ніч великим актором? Керувати літаком? Познайомитися за 20 днів з 20 дівчатами з 20 різних країн? Одна з чиказьких компаній займається втіленням в життя будь-яких фантазій і бажань своїх клієнтів. Все що треба - це прийти до їхнього офісу, розповісти, про що ви мрієте і заплатити суму, яку назвуть фахівці. Однак пам'ятайте, що мінімальна вартість втілення мрії становить 150 тисяч доларів.

Людина, яка виймає мозок 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 3

Неважко здогадатися, що місцем роботи людини, що володіє настільки специфічною професією, є бійня. Обов'язки полягають у наступному: з голови забитої тварини акуратно вийняти мозок, який після направляється до ресторанів.

Людина, яка спостерігає за фарбою 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 4

Ця робота здається однією з найбільш нудних у світі і можливо так воно і є. 34-річний доктор Томас Кервен, протягом свого робочого дня ретельно спостерігає за тим, як сохне фарба, стежить як змінюється її колір і текстура. Доктор повинен дати гарантію, що фарба є довговічною і не облупиться в найближчі терміни.

Випробувач презервативів 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 5

Одна з великих компаній, яка виробляє презервативи, відкрила кілька нових вакансій. Контора набирає молодих людей на посади "Випробувачів презервативів"! Необмежена кількість витратних матеріалів входять в стандартну екіпіровку випробувача. Той, хто краще за всіх забезпечить контору корисними відомостями про хід тестів, отримає премію в 1000 $!

Людина, яка перегортає пінгвінів 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 6

Ці люди працюють в Антарктиді й рятують бідних птахів, які задивляються на літаки і падають на спину. Адже за своєю природою пінгвіни не здатні самі підніматися.

Професійний сонько 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 7

Поспати на роботі – мрія кожного. А іноді за свій денний сон можна навіть отримати гроші. Йдеться про учасників наукових досліджень процесу сну. Інший спосіб заробити своїм сном є у нью-йоркському музеї сучасного мистецтва. Там є навіть штатні посади для жінок, які випивають снодійне і сплять як виставкові експонати. 

Прибиральник на атракціонах 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 8

Обов'язки 22-річного Ріса Оуена, який працює в парку розваг - ліквідація того, що з себе в захопленні вивергають надмірно вразливі люди, що катаються на американських гірках. Хоча така робота у багатьох і викликає огиду, самому хлопцеві вона подобається. Перш за все – непогана зарплата, адже мало хто згоден виконувати такі обов'язки. Та й у вихідні або обід можна безкоштовно покататися на численних каруселях  та атракціонах парку.

Дегустатор кормів для тварин 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 9

Напевно, ніхто і ніколи б не подумав, що корм для тварин пробує ще хтось, крім самих тварин. А звідки тоді взялося опис кормів, про який так красномовно говорять в рекламі? Вимоги до цієї професії прості: бути здатним з'їсти котячий або собачий корм, після цього прокоментувати його запах, смак і консистенцію, розповісти, наскільки він схожий на натуральні продукти. 

Людина-лякало

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 10

Мабуть, одна з найдивніших професій. Проте, молодий чоловік з вищою освітою, влаштувався саме на цю роботу. У його обов'язки входить відлякувати місцевих птахів за допомогою акордеона і дзвіночка, при цьому він повинен носити яскраво-помаранчеве пальто. За цю виставу йому платять 250 фунтів стерлінгів на тиждень.

Трамбувальник в метро

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 11

У години пік у метро Японії накопичується велика кількість людей, пасажиропотік істотно зростає, не всі охочі можуть поїхати. На допомогу людям які не зуміли втиснутися в переповнений вагон приходять трамбувальники. Це міцні чоловіки, чиє завдання швидко "утрамбувати" людей в вагон поїзда, і дати команду машиністу їхати. Найчастіше це студенти, які офіційно перебувають в штаті та пишаються своєю роботою. 

Людина, яка визначає стать курчат 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 12

Дуже популярна спеціальність на багатьох західних птахофермах. В обов'язки фахівців даної спрямованості входить безпомилкове визначення статі курчат, по досягненню ними віку 1 день. Професії відводиться важливе місце в роботі всієї птахофабрики, оскільки від статі курчат залежать їх умови утримання і харчування.

Людина, що нюхає яйця 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 13

У деяких кондитерських є, так звані, "нюхачі яєць". Вони стежать за тим, щоб курячі яйця, які протухли, не використовувалися для виробництва кондитерських виробів.

Тестувальник матраців 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 14

Хто з нас в дитинстві не любив пострибати на ліжку? Правда тоді батьки нас за це лаяли, а ось цим людям платять за це гроші! Вони працюють на фабриці з виробництва матраців і стрибають по них скільки завгодно.

Туалетний гід 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 15

На вулицях китайських міст тепер можна зустріти людей, які за плату в 4 центи готові підказати будь-якому охочому, де знаходиться найближчий громадський туалет. В їхніх трудових книжках так і записано: "Державний службовець - туалетний гід!".

Дояр отруйних змій 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 16

Оскільки отрута змії використовують у виробництві багатьох медичних препаратів, професія доярів змії - сьогодні не рідкість. Але щоб отримати отруйну речовину з "повзучої", необхідно володіти певними знаннями. Професія вкрай небезпечна. Будь-якої хвилини дояр, зробивши щось не так, ризикує своїм життям. Однак стрес компенсується хорошим окладом.

Людина, яка дає назву сукням 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 17

Людина цієї професії вигадує гучні назви для одягу нової колекції. "Краплі крові на Гарібальді", "Рисовий пудинг Джавахарлава", "Спокуса принца Богеми" і навіть "Хіппі-хлопець, візьми мене!"- це його рук справа.

Продавці сліз 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 18

В азійських країнах люди звикли стримувати себе, тому похорон обслуговують спеціальні голосильниці. Ціни на послуги такого персоналу виглядають приблизно так: плач - 1 монета; плач з підвиванням - 3 монети; надривний плач з підвиванням і падінням на коліна - 7 монет; ридання з биттям себе в груди, розриванням одягу і катанням по землі - 20 монет. Перед початком роботи необхідно скласти тест на знання традицій, уміння драматично ридати й моментально заспокоюватися.

Знавець запахів 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 19

Вакансія законознавця відкрита в деяких компаніях, що займаються виробництвом дезодорантів. Дивно, але відбір туди досить строгий: годиться ця робота тільки для жінок у віці, що не курять, через те, що їхній ніс розбирається в запахах найкраще. Жінки наносять дезодорант на пахви учасників експерименту і протягом дня стежать, як змінюється запах, тим самим готуючи продукцію провідних брендів до подальшого потрапляння на прилавки магазинів.

Тестувальник водних гірок 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 20

Основний витратний матеріал на цій роботі - плавки. Вони протираються зі страшною швидкістю, адже тут головна робоча зброя – це сідниці. А сідниці Тома Лінча знають у всьому світі всюди, де є аквапарки. Своєю 5-ю точкою він протестував сотні гірок, записуючи при цьому свої почуття в спеціальні формуляри.

Автор передбачень для печива 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 21

Популярні в усьому світі печеньки з прогнозами потребують регулярного і правильного складання цих самих прогнозів. Їхній автор неодмінно повинен мати хорошу фантазію, адже пророцтва мають бути чіткими, цікавими, різноманітними й незвичайними. На перший погляд робота здається легкою, але спробуйте придумати хоча б сотню подібних прогнозів.

Пірнальник за м'ясами для гольфу 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 22

Зазвичай гольфом займаються важливі і заможні люди, які не стануть лізти в струмок або озеро за м'ячем. Для цього є спеціально підготовлені співробітники. Водолази за м'ячами для гольфу не тільки допомагають багатим криворучкам, але ще і підробляють продажем вживаних інструментів для цієї гри. Кожен піднятий з дна м'ячик оцінює в 6 центів, а річний дохід від продажу речей може становити до 100 тисяч доларів!

Людина, яка розрівнює зморшки 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 23

Елітні магазини взуття, в яких вартість пари туфель досягає декількох тисяч доларів, наймають спеціальних людей. У них всього один обов'язок – розправляти взуття, яке міряли покупці - що б на ньому не з'являлися зморшки.

Людина, яка відстоїть чергу за вас 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 24

Відверто порадіти можна за британців. У країні з'явилася контора, що пропонує послуги спеціально навченого "стояльника" у чергах. Послуги коштують не дешево - майже 40 доларів на годину. Якщо врахувати, що кожен англієць за своє життя стоїть у черзі понад рік, то економія на обличчя!
 

Слухачі пармезану 

ТОП-25 незвичайних професій світу - фото 25

Ви знаєте, що таке абсолютний слух? В Італії, наприклад, – це вміння чітко виконати пісню "O sole mia" на сирі Пармезан. На фабриках, де його виробляють, працюють люди з музичною освітою. Вони стукають срібним молоточком по голівках сиру, щоб визначити, чи дозрів він. А дозріває він 3 роки, щодня видаючи нові ноти. Чим далі йдеш – тим дзвінкіший пармезан.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"