ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Таджицькі жінки через оральний секс поскаржилися муфтію на своїх чоловіків

Головний муфтій Таджикистану Саідмукаррам Абдукадірзода засудив чоловіків, які схиляють дружин до незвичних для них сексуальних відносин

Depo.Світ
13 червня 2018 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Радіо Озодлик".

Приводом для такої проповіді нібито стали скарги жінок, чиї чоловіки примушували їх до орального сексу.

"Примус дружин до орального сексу – гріх", – заявив Абдукадірзода.

За його словами, джерело такої "розпусти" – інтернет і порнофільми. Таджицькі інтернет-провайдери блокують доступ до нелояльних державі новинним ресурсам, але велика частина порносайтів доступна.

У столичний ісламський центр стали регулярно надходити листи жінок з проханням "напоумити розпусні подружжя", – розповів Джамоліддін Хомуші, глава відділу фетв Ісламського центру Таджикистану.

Дружини просили тримати їх імена в таємниці. Тому проповідь, яка прозвучала в мечеті, була адресна, а ставилася до всіх, хто прийшов на намаз.

В останніх зверненнях жінки писали, що чоловіки стали примушувати їх до орального сексу після того, як повернулися з трудової міграції з Росії. У самому Таджикистані, вважають священнослужителі, оральний секс непопулярний і його практикує дуже невелика кількість подружжя.

"Це ті речі, які чужі нашій культурі. Раніше про таке навіть не знали і не говорили", – зазначив Хомуші

Іслам забороняє позашлюбні інтимні зв'язки і шлюби між близькими родичами. У сексуальних відносинах між законним подружжям особливих заборон немає. Головне, щоб все відбувалося за обопільною згодою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ