Стало відомо, про що говорили Макрон і Путін

Президент Росії Володимир Путін провів зустріч із президентом Франції Еммануелем Макроном у Москві 15 липня

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт Кремля.

Путін наголосив на "поступовому відновленні механізмів співпраці" між двома країнами.

Макрон висловив думку про "продовження діалогу" з Путіним. Він зазначив, що під час розмови обговорювалися не лише двосторонні питання, але також і міжнародні проблеми, зокрема ситуація в Сирії.

"Сьогоднішня зустріч дає змогу нам продовжити наш діалог, обмін думками, який у нас відбувся 24 і 25 травня у Санкт-Петербурзі", - сказав Макрон.

Президенти також обмінялися думками щодо фіналу футбольного ЧС-2018. Макрон подякував Росії за організацію змагання, а Путін привітав Францію з виходом до фіналу.

Нагадаємо, 12 липня президент Франції Еммануель Макрон підтвердив, що має намір зустрітися з російським колегою Володимиром Путіним в неділю, 15 липня.

Нагадаємо, попередня зустріч Макрона з Путіним відбулася наприкінці травня у Санкт-Петербурзі. Тоді президент Франції заявив, що санкції Євросоюзу щодо Росії залишатимуться в силі доти, доки не буде досягнуто прогресу в українському питанні. Водночас Макрон наголосив, що вбачає можливість співпраці з Росією задля вирішення міжнародних проблем, зокрема ситуацій з Іраном та Сирією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна