США внесли санкції проти "Північного потоку – 2" до проєкту бюджету

Сенат США додав до проєкту бюджету національної оборони частину про введення додаткових санкцій проти російського газопроводу "Північний потік – 2"

Про це повідомив конгресмен-республіканець Стів Вомак у своєму Twitter, передає Depo.ua.

"Путін хоче використовувати трубопровід "Північний потік – 2" як інструмент примусу. Він хоче підірвати наших союзників в Україні та Польщі та посилити залежність від російського газу. Я пишаюся бути співавтором санкцій, які припинять його будівництво та аплодую Сенату за включення цього пріоритету в проєкт бюджету національної оборони", – написав Вомак.

Нагадаємо, Конгрес США хоче запровадити нові санкції проти Росії за змову з талібами.

4 червня в Сенаті США з'явився законопроєкт про розширення санкцій проти "Північного потоку-2"". Очікується, що санкції торкнуться компаній, які страхують російські судна, задіяні в завершенні проєкту, і надають їм портові послуги.

Як відомо, США хочуть "добити" "Північний потік–2" новими санкціями.

21 грудня 2019 року компанія-підрядник "Північного потоку-2" Allseas заявила про призупинення роботи через санкції США.

Також повідомлялося, що втрати України від запуску російського магістрального газопроводу "Північний потік-2" можуть скласти $2,5-3 млрд на рік.

Довідка: Росія прагне відмовитися від послуг українського транзиту. Для цього там будують газопроводи в обхід України: "Північний потік-2" та "Турецький потік". Введення їх в експлуатацію дасть змогу російському "Газпрому" постачати ті ж обсяги газу до Європи, що й зараз, не використовуючи українські газопроводи.

Водночас зараз "Газпром" зіткнувся з труднощами щодо побудови "Північного потоку-2", тому майбутнє транзиту газу до ЄС невизначене. Для того, щоб укласти нову угоду про транзит проводяться тристоронні переговори, у яких беруть участь представники України, Росії та Єврокомісії.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme