США витратять $6,5 млрд на приборкування Росії у Європі

Підготовлений головою комітету у справах збройних сил Палати представників американського Конгресу Адамом Смітом проект військового бюджету на 2020 рік передбачає виділення $6,5 млрд на реалізацію програми "Європейська ініціатива стримування"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "ТАСС".

Згідно з наявною інформацією, ця програма передбачає збільшення чисельності американських ЗС і стримування російської агресії на європейській території.

"Виділити кошти на "Європейську ініціативу стримування" в розмірі 6,5 млрд доларів на 2020 фінансовий рік порівняно із запитом президента [США Дональда Трампа] в 5,7 млрд доларів", - йдеться в документі.

Уточнюється, що додаткові кошти будуть спрямовані на співпрацю з партнерами і союзниками США і "військово-будівельні роботи, кошти протичовнової оборони і інші невідкладні пріоритети з метою стримати Росію".

Нагадаємо, у травні в палату представників Конгресу США внесено законопроект про збільшення фінансування протидії Росії на 30 млн доларів.

Як відомо, бюджетні проекти на наступний рік, які зараз розглядаються Конгресом США, передбачають збільшення підтримки України в оборонній сфері порівняно з поточним роком.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна