США розгорнули в Середземному морі дві авіаносні групи

Військово-морський флот США вперше розгорнув у Середземному морі дві ударні авіаносні групи

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на інформацію 6-го флоту США у Twitter.

Зазначається, що у Середземному морі вчора, 23 квітня, стартували спільні навчання авіаносців Abraham Lincoln і John C. Stennis.

Навчання передбачають кілька сценаріїв інтеграції двох повітряних крил і надводних кораблів із ключовими союзниками та партнерами на європейському театрі бойових дій.

"Дві ударні групи авіаносців, що діють одночасно, покращують сумісність із нашими висококваліфікованими союзниками і партнерами по НАТО, забезпечують безпрецедентний стримуючий фактор проти односторонньої агресії, а також комбіновану летальність", - сказав адмірал Джеймс Дж. Фогго III, командувач Військово-морськими силами США в Європі та Африці.

Загалом у навчаннях беруть участь понад 130 літаків, 10 кораблів, 9000 матросів і морських піхотинців.

"Кожен з авіаносців, які перебувають у Середземномор'ї в даний час, представляє 100 тисяч тонн міжнародної дипломатії. Дипломатичне спілкування і діалог у поєднанні з потужною обороною, яку ці кораблі забезпечують, демонструють Росії, що, якщо вона дійсно прагне до поліпшення відносин з США, вона повинна припинити свою дестабілізуючу діяльність по всьому світу", - сказав посол США в Росії Джон Хантсман.

Зазначається, що це перший випадок, коли два американських авіаносці діють в Середземному морі одночасно.

Нагадаємо, у 2016 році в регіоні по черзі перебували авіаносці Dwight D. Eisenhower і Harry S. Truman.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна