ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

США обмежить Австрії доступ до важливої інформації, бо МВС цієї країни очолює проросійський політик

США вимушені обмежити обмін деякою чутливою інформацією з МВС Австрії, очолюваною політиком від правопопулістської "Австрійської партії свободи" (FPO), яка займає проросійську позицію

Depo.Світ
20 листопада 2018 21:10
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в оновленій стратегії розвитку відносин з Австрією "Integrated Country Strategy", опублікованій на сайті Держдепартаменту США, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"Керівництво Міністерства внутрішніх справ від правопопулістської Партії свободи створює перед нами як можливості, так і виклики. МВС визнає якість та результативність наших можливостей у підтримці зусиль Австрії в боротьбі з тероризмом, протидії кіберзлочинності та міжнародній злочинності. В той же час проросійська позиція Партії свободи примушує нас брати паузу в тому, що стосується обміну деякого роду чутливою інформацією", - йдеться у документі.

Зазначається, що в цілому американська сторона буде нарощувати двосторонній обмін інформацією з Австрією, "моніторячи при цьому протоколи обміну інформації Австрії".

Нагадаємо, 10 листопада був заарештований австрійський відставний полковник, якого підозрюють у 28-річному шпигунстві на користь Росії.

11 листопада в Австрії знайшли ще одного російського шпигуна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ