США можуть "вдарити" митом і по урану, - ЗМІ

Адміністрація президента США Дональда Трампа проведе розслідування, чи шкодить імпорт урану економіці країні, і якщо виявить це, то введе мито

Про це повідомляють три джерела, передає Depo.ua з посиланням на Bloomberg.

Виробники урану в США покривають близько 5% потреб внутрішнього ринку, а решта ввозиться в країну. Серед лідерів імпорту - Росія, Казахстан і Канада.

За даними агентства, місцеві виробники хочуть зайняти близько 25% ринку. У січні компанії США з виробництва урану Energy Fuels і Ur-Energy попросили міністерство торгівлі провести розслідування про можливу шкоду імпорту.

Нагадаємо, 15 червня президент США Дональд Трамп офіційно оголосив про введення 25%-го мита на китайські товари.

У відповідь 16 липня Китай звернувся до Світової організації торгівлі (СОТ) у зв'язку з наміром США ввести додаткові мита на китайські товари на 200 млрд доларів.

Як відомо, США з 1 червня ввели мита на імпорт сталевої і алюмінієвої продукції з Євросоюзу, Канади та Мексики у розмірі 25% на сталь і 10% на алюміній.

Натомість Євросоюз звернувся до СОТ через запровадження США високих мит на сталь і алюміній.

Канада теж звернулася до Світової організації торгівлі в зв'язку з введенням США "неприйнятних" тарифів на імпорт канадської сталі та алюмінію.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не боїться торгової війни з Євросоюзом, Канадою і Мексикою через мита на імпортовану сталеву і алюмінієву продукцію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США