США і Євросоюз готують пакет санкцій проти Росії за агресію на Азові, – ЗМІ

Сполучені Штати і Європейський Союз майже завершили процес узгодження пакету нових санкцій проти Росії через агресивні дії в Чорному та Азовському морях та незаконне захоплення трьох українських кораблів і членів екіпажів

Про це повідомляє американське впливове видання Financial Times із посиланням на джерела в дипломатичних колах, передає Depo.ua.

"Західні країни наблизились до узгодження ряду нових санкцій проти Росії у скоординованих зусиллях, спрямованих на покарання Москви за її агресію проти України в Азовському морі", - зазначається в публікації.

Очікується, що нові обмеження обговорюватимуться на зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу наступного понеділка і можуть бути введені протягом ближчого часу, повідомили дипломати.

Як зауважило одне із джерел із посиланням на внутрішні документи процесу підготовки нових санкцій проти Росії, "це вже назріло". За його словами, пакет санкцій буде оголошений до кінця березня. Крім того, зазначається, що це буде спільний крок як з боку США, так і Європейського Союзу.

За словами представників європейської влади, санкції вдарять, насамперед, по фізичним особам і організаціям, які були причетні до захоплення трьох українських кораблів та членів екіпажів біля Керченської протоки минулого року.

Попри неодноразові заклики США та країн Євросоюзу звільнити українських моряків, вони досі утримуються за гратами російською владою.

Нагадаємо, НАТО має намір нарощувати військову присутність в Чорному морі у відповідь на порушення Росією міжнародних норм.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна