США "битимуть" кібератаками тих, хто втрутиться у їхні вибори

Американська адміністрація не виключає проведення і "захисних", і "наступальних" кібероперацій для охорони "цілісності виборчого процесу"

Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон в інтерв'ю телеканалу ABC, передає Depo.ua з посиланням на DW.

Він заявив, що питання про втручання у виборчий процес не просто пов'язане "з росіянами". Болтон визнав, що за два тижні до інтерв'ю він провів нараду з керівниками чотирьох відомств, де обговорювалися можливі заходи. При цьому політик уточнив, що "є багато речей, які ми робимо, про які ми не можемо говорити конкретно".

Журналіст запитав про наступальні кібероперації, які згадав директор АНБ Пол Накасоне як відповідь на "будь-передвиборче втручання". У відповідь на це Болтон повторив, що це секретна інформація. Політик також висловив упевненість, що США використовують "весь спектр можливостей для захисту не тільки виборів, а й цілого ряду вразливих систем в США".

Болтон також вказав, що у Вашингтоні не хочуть кібервійни.

"Ми хочемо миру в кіберпросторі. І щоб зробити це, я думаю, нам потрібно створити структури стримування, щоб наші противники, які проводили кібероперацій проти нас або які просто спостерігали за ними, зрозуміли, що вони будуть платити набагато вищу ціну, якщо вони це зроблять, ніж якби вони просто утрималися", - додав Болтон.

Нагадаємо, радник президента США з національної безпеки Джон Болтон заявив про загрозу втручання чотирьох країн в американські вибори, які відбудуться в поточному році.

7 серпня сенатор-демократ Бен Кардін розповів про проект нових санкції щодо Росії, які покликані покарати її у випадку спроб втручання у вибори до законодавчих органів США, які відбудуться у листопаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США