Співвласника відомої мережі клінік розшукує Інтерпол, – ЗМІ

Співвласник мережі київських медичних клінік "Борис" Лев Хлявич оголошений Інтерполом у міжнародний розшук

Про це свідчить червона картка Інтерполу з позначкою fugitive wanted for prosecution – розшукується для судового переслідування, інформує Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

Оголошення в розшук відбулося в кінці січня 2019 року, однак, як повідомило джерело в правоохоронних органах, в інтересах слідства трималося в таємниці – Хлявича планували затримати за кордоном. За наявною інформацією, він намагався сховатися у Литві, однак побоюючись арешту, повернувся до України.

У відношенні Хлявича правоохоронними органами України та Вірменії порушені кримінальні справи за статтями вимагання, підроблення документів, шахрайство в особливо великому розмірі, неправдивий донос і несплата податків. В Україні справи розслідуються Національною поліцією і Державним бюро розслідувань. Хлявича підозрюють у тому, що він шляхом погроз і підробки документів разом зі спільниками вимагав у вірменських бізнесменів 10 млн доларів. Як стверджує джерело, мова йде про братів Саркисових, мільярдерів, які останніми роками проживають в США та Європі.

Лев Хлявич також розшукується у Вірменії. А до розслідування резонансної справи підключилося також ФБР, оскільки згідно з оперативними даними Хлявич часто буває в США, контактуючи з місцевим криміналітетом.

У клініці "Борис" поки інформацію не коментують.

Довідка: Про Льва Хлявича відомо не багато. В Україні він відомий як бізнесмен і професійний гравець в покер. Згідно з інформацією з відкритих джерел, у 2000 році фігурував у кримінальній справі за фактами підробки та незаконного збуту державних страхових полісів в Криму для іноземних туристів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна