Соратники Мей готують новий референдум про Brexit, - ЗМІ

Союзники прем'єр-міністра Великої Британії Терези Мей готують другий референдум щодо виходу з Євросоюзу

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Daily Express.

За даними видання, у новому голосуванні зацікавлені міністр у справах бізнесу Грег Кларк, міністр юстиції Девід Гаук, а також міністр праці і пенсій Ембер Радд. При цьому наголошується, що варіант, за якого Британія залишиться в ЄС, не буде розглядатися на новому голосуванні.

Крім того, очікується, що міністри запропонують перенести парламентське голосування щодо Brexit, побоюючись, що парламентарії не приймуть план Мей.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Британії Тереза ​​Мей попередила членів парламенту, що країні загрожує "незвідана вода", якщо вони відхилять її проект угоди щодо Brexit.

Остаточний вихід ВеликоїБританії з Євросоюзу запланований на 29 березня 2019 року. Після цього починається 21-місячний перехідний період - до кінця 2020 року. Перехідний період може бути продовжений лише один раз, проте поки невідомо, яка може бути його максимальна тривалість.

Довідка: 23 червня 2016 року британці на референдумі сказали "ні" збереженню членства Великобританії в складі Європейського Союзу. За вихід країни з ЄС проголосувало 52% виборців, проти - 48%. Шотландія і Північна Ірландія в основному проголосували за збереження членства Сполученого Королівства в ЄС, а Уельс і Англія підтримали Brexit.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна