ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандального очільника контррозвідки Німеччини змінив на посаді його заступник

Німецьке Федеральне відомство з охорони конституції очолив Томас Гальденванг, який дотепер перебував на посаді заступника цієї спецслужби

Depo.Світ
15 листопада 2018 19:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

"Після бурхливих подій минулих тижнів ми нині можемо знову сконцентруватися на предметній роботі відомства з охорони конституції. Німеччина, попри всі загрози, є безпечною і вільною країною", - зазначив Гальденванг.

Він наголосив, що "серйозно" ставиться до готовності до насильства з боку праворадикалів, а ісламістський тероризм, за його словами, як і раніше залишається головною загрозою.

Нагадаємо, що керівник Федерального відомства по охороні конституції Німеччини Ханс-Георг Маасен втратив довіру після того, як він поставив під сумнів автентичність відеоматеріалів, що показують, як екстремісти переслідують іммігрантів вулицями міста.

13 вересня у Берліні керівники партій, що входять у правлячу Велику коаліцію, зібралися на екстрене засідання для вирішення долі глави контррозвідки країни і, можливо, майбутнього самої коаліції.

18 вересня у Німеччині звільнили голову Федерального відомства з охорони конституції ФРН Ганса-Георга Маасена.

Згодом Маасену закинули незаконну передачу конфіденційної інформацію з ще неопублікованого звіту очолюваної ним спецслужби депутатові Бундестагу від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини". Утім, у самому відомстві заперечили, що Маассен діяв з порушенням закону, а в міністерстві внутрішніх справ зазначили, що зустрічі керівника відомства з депутатами є частиною його роботи.

24 вересня скандального шефа контррозвідки Німеччини нарешті "прилаштували" спеціальним радником міністерства внутрішніх справ Німеччини.

5 листопада Ганса-Георга Маасена відправили з нової посади у відставку з достроковим виходом на пенсію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ