Сирійські повстанці заявили, що звільнили Ракку від ІДІЛ

Підтримувані США "Демократичні сили Сирії" заявили про відновлення повного контролю над містом Ракка, яке була фактичною столицею терористичного угруповання "Ісламська держава" у Сирії

Depo.Світ
17 жовтня 2017 15:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Agence France Press.

Курдсько-арабські "Демократичні сили Сирії", які ведуть бої за Ракку з червня цього року, у вівторок, 17 жовтня, витіснили декілька сотень бойовиків ІДІЛ, які залишалися у місті, з останньої утримуваної ними позиції в головному госпіталі і національному стадіоні.

"У Рацці все завершилося. Наші сили встановили повний контроль над Раккою", – сказав речник об'єднання Талал Селло.

За його словами, "Демократичні сили Сирії" зараз прочісують місто у пошуках джихадистів, які не здалися в полон і не були вбиті. Крім того, вже розпочато масштабну операцію з розміновування.

Нагадаємо, 8 жовтня "Демократичні сили Сирії" за підтримки авіації США та антитерористичної коаліції готуються до завершальної фази наступу на колишню столицю угруповання "Ісламська держава" на півночі Сирії Ракку.

Втрата Ракки стане серйозним ударом для ІДІЛ, яка зазнала значних невдач минулого року, включаючи втрату Мосула – другого за величиною міста Іраку і найбільшого, яке коли-небудь перебувало під контролем "Ісламської держави".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ