ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сирійська армія захопила стратегічний пагорб поблизу Голанських висот

Сирійська армія взяла під свій контроль стратегічний пагорб, який виходить на окуповані Ізраїлем Голанські висоти

Depo.Світ
16 липня 2018 20:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на Reuters.

Представники сирійської армії заявили, що взяли під свій контроль пагорб аль-Хаара на другий день великого наступу, метою якого є захоплення частини південно-західної Сирії біля кордону з Ізраїлем, які ще знаходиться в руках повстанців.

Сирійські повстанці досі утримують вузьку ділянку, що розділяє провінції Дар'а і Ель-Кунейтра, незважаючи на захоплення урядовими силами за підтримки Росії здебільшого провінції Дар'а.

Нагадаємо, сили Башара Асада після масованого обстрілу взяли під контроль село Масхара, приблизно в 11 кілометрах від кордону Голанських висот, і тепер намагаються за підтримки авіації захопити вершини на південь від села.

Довідка: 12 липня сирійські урядові війська державний прапор на центральній площі у місті Дар'а, що на південному заході країни.

Поновлення контролю сирійського уряду над містом Дар'а має символічне значення для режиму Асада, оскільки саме звідси розпочалося повстання проти нього у 2011 році.

Таким чином Асад за вирішальної допомоги Росії та Ірану відновив контроль над більшістю сирійських територій, захоплених повстанцями з 2011 року, коли в країні почалася війна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ