UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Сенат США хоче санкціями зупинити "Північний потік - 2"

У Сенаті США заявили про можливе введення санкцій проти компаній, які беруть участь в будівництві газопроводу "Північний потік - 2"

За словами сенатора Теда Круза, у разі завершення будівництва газопроводу Росія зможе отримати мільярди доларів, які будуть використовуватися "для підживлення російської агресії", передає Depo.ua з посиланням на відповідну заяву.

"У той же час трубопровід зашкодить всій Європі, зробивши захід Європи більш залежним від російської енергії, більш схильним до економічного стримування, більш схильним до економічного шантажу. Я вважаю, що всім зацікавленим сторонам буде краще, якщо Європа стане отримувати енергію з джерел, які не використовуватимуть її як спосіб шантажу",  – заявив Круз.

За його словами, США можуть "зупинити або відкласти більш ніж на рік" введення "Північного потоку - 2" за допомогою санкцій.

Нагадаємо, у жовтні в конгресі США пропонують ввести санкції проти трубоукладальних суден та іноземних суб'єктів, які відіграють ключову роль в будівництві газопроводу "Північний потік–2".

США серйозно розглядають можливість введення санкцій у зв'язку з реалізацією проєкту "Північний потік - 2". Зокрема, 31 липня комітет сенату США з міжнародних справ проголосував за введення санкцій проти проекту "Північний потік-2".

Повідомлялося, що Росія може не встигнути запустити газопровід "Північний потік – 2" і тим самим зірве поставки газу по ньому, якщо не отримає від Данії дозвіл на будівництво в серпні.

У жовтні російські ЗМІ писали, що Данія політично дозволила "Північний потік–2".

Станом на 17 вересня "Газпром" уклав 1989 км газопроводу "Північний потік-2" через дно Балтійського моря, будівництво завершено на 81%.

26 серпня на Росії заявили про фінальний етап укладання "Північного потоку-2".

Довідка: Будівництво "Північного потоку-2" буде проходити через води Фінляндії, Швеції, Данії та Німеччини. Зараз він має дозволи від усіх країн, води яких перетинає, крім Данії. Хоча "Газпром" завершив понад 70% проекту "Північний потік–2", з квітня 2017 року він очікує розгляду заявок від данської влади на прокладку між 147 і 175 км через води цієї країни.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme