Сенат США блокує зняття санкцій з путінського олігарха Дерипаски

Сенат США проголосував за резолюцію, що блокує рішення адміністрації президента Дональда Трампа зняти санкції з трьох російських компаній, пов'язаних з путінським олігархом Олегом Дерипаскою

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Hill.

Зокрема, "за" проголосували 57 сенаторів, "проти" - 42. Для ухвалення рішення достатньо було лише простої більшості голосів.

Хоча це лише процедурне голосування, проте воно демонструє, наскільки різні підходи до зовнішньої політики адміністрації Трампа й республіканців у Сенаті, які обережно ставляться до "теплих" Трампа заяв на адресу Москви.

Нагадаємо, напередодні американський сенатор-демократ Марк Ворнер заявив, що сенат США не підтримає зняття санкцій з російських компаній En +, "Русал" і "Євросибенерго".

Минулого тижня голови семи комітетів палати представників конгресу США закликали мінфін країни відкласти зняття санкцій з компаній російського бізнесмена Олега Дерипаски.

У грудні рада директорів російського алюмінієвого гіганта "Русал" обрала Жан-П'єра Томаса новим головою в межах заходів із реструктуризації, необхідної для скасування санкцій США.

У жовтні США відтермінували санкції проти компаній Дерипаски.

Як відомо, 29 січня США оприлюднили "Кремлівську доповідь", в якій фігурують 114 російських політиків і 96 бізнесменів, які можуть потрапити під санкції. Серед них опинився і "Русал".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна