Сайт Роскомнагляду "втомився" від блокування Telegram

Сайт "Роскомнагляду" сьогодні працює з перебоями

Як повідомляє Depo.ua, при спробі завантажити сторінку з'являється помилка "не вдається отримати доступ до сайту".

За даними російських ЗМІ, станом на сьогодні російська влада заблокувала близько п'яти мільйонів інтернет-адрес у безуспішних спробах обмежити доступ до Telegram.

Дії "Роскомнагляду" вилилися у збій в роботі низки ресурсів. Зокрема, виникли проблеми з роботою онлайн-ігор, електронних магазинів і месенджера Viber.

У списках постраждалих згадують інвестиційні платформи, платіжні системи та школи англійської мови.

Тим часом "Роскомнагляд" повідомляє про дві DDoS-атаки на свої офіційні інтернет-ресурси. "У ніч і вранці 17 квітня були зафіксовані дві DDoS-атаки на офіційні інтернет-ресурси Роскомнагляду. За повідомленням "Ростелекома", атаки були успішно відбиті", - зазначили у російському відомстві.

Нагадаємо, 16 квітня на Росії почали блокувати Telegram. Того ж дня засновник Telegram Павло Дуров пообіцяв використовувати вбудовані методи обходу блокувань, які не вимагають дій від користувачів".

Блокування месенджера почалося після того, як Дуров відмовився передавати ФСБ Росії ключі для розшифровки листування користувачів месенджера.

Сьогодні "Роскомнагляд" почав блокувати ІР-адреси компаній Amazon та Google, хостинг яких використовує заборонений Telegram.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна