ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сальвіні погрожує ЄС "народним бунтом"

Заступник прем'єр-міністра та міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні повідомив, що італійці не погодяться з фінансовими санкціями, які Європейська комісія може накласти на Рим через бюджетний план уряду на 2019 рік

Depo.Світ
16 листопада 2018 16:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на ANSA.

"Вони хочуть покарати нас, але це, в кінцевому підсумку, буде більш руйнівним для Європейського Союзу, ніж для нас", - сказав Сальвіні, який є лідером партії "Ліга".

Зазначається, що Італія може зіштовхнутися з фінансовими санкціями ЄС, якщо не домовиться про розмір видатків на наступний рік.

"Вони божевільні, якщо дійсно відкрити процедуру покарання. 60 мільйонів італійців піднімуться", - зазначив ультраправий політик.

Нагадаємо, 13 листопада міністр фінансів Джованні Тріа надіслав комісару ЄС з економічних питань П'єру Московісі і віце-президенту Єврокомісії Валдісу Домбровскісу довгоочікувану відповідь на їхнього листа з проханням до італійського уряду переробити свій проект бюджету, який порушує зобов'язання країни відповідно до фіскальних правил ЄС. З відповіді стало зрозуміло, що італійський уряд зробив лише невелику поступку і вирішив не змінювати свій бюджет.

Єврокомісія оцінить переглянутий бюджетний план Італії та опублікує свою думку 21 листопада. Італія може зіштовхнутися з фінансовими санкціями ЄС, якщо не домовиться про розмір видатків на наступний рік.

Австрія та Нідерланди заявили, що готові підтримати Єврокомісію, якщо вона почне санкційну процедуру проти Італії.

Довідка: Минулого місяця Європейська комісія відхилила проект бюджету Італії, заявивши, що він різко порушує фіскальні правила Європейського Союзу та може значно збільшити і без того великий державний борг.

Італія може зіштовхнутися з фінансовими санкціями ЄС, якщо не домовиться про розмір видатків на наступний рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ