Саакашвілі в Грузії "шиють" вбивство опозиціонера, а Міхо заявляє про перемогу

Генпрокуратура Грузії поінформувала, що колишній президент країни Михайло Саакашвілі санкціонував вбивство опозиційного підприємця Бадрі Патаркацишвілі

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайті відомства.

Згідно з наявною інформацією, під час проведення обшуку у одного з підозрюваних співробітники правоохоронних органів знайшли аудіозапис з обговоренням підготовки вбивства бізнесмена.

"Під час розмови Г.Д. (підозрюваний, – ред.) підтвердив, що підготовку вбивства санкціоновано тодішнім президентом Грузії Михайлом Саакашвілі", – йдеться в заяві.

Під час обговорення йшлося про різні способи вбивства бізнесмена, в тому числі і про використання речовини, що викликає ефект природної смерті.

Уточнюється, що вбитий у 2008-му році в Лондоні Патаркацишвілі представляв загрозу, так як був політичним опонентом Саакашвілі і "ворогом уряду".

Сам Саакашвілі, за інформацією "Коммерсанта", зв'язав нові звинувачення грузинської прокуратури на його адресу з тим, що опозиція "близька до перемоги на президентських виборах", а кандидат Григол Вашадзе "лідирує в опитуваннях з величезним відривом", що доводить до відчаю "кремлівських шавок з "Грузинської мрії"".

Нагадаємо, 9 жовтня соратниця Саакашвілі Єлизавета Богуцька в ДТП насмерть збила людину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #вбивство