Саакашвілі дав поради Зеленському щодо "паспортного указу" Путіна

Екс-президент Грузії, колишній голова Одеської області Міхеіл Саакашвілі порадив Володимиру Зеленському не йти на поступки російському президенту Володимиру Путіну
 

Про це Саакашвілі розповів у Facebook-відео, повідомляє Depo.ua.

"Він зараз перевіряє на вошивість команду Зеленського, яка приходить в Україну з самого початку. Мабуть, він хоче, щоб Україна пішла відразу на поступки, наприклад, вийшовши з багатостороннього формату переговорів просто перейшовши в двосторонній формат і кілька інших речей, символічних і не дуже", - вважає екс-президент Грузії.

Він нагадав, що мав досвід спілкування з президентом Росії.

"У мене великий досвід спілкування з Путіним. Я хочу сказати - чим більше будете йому поступатися, тим більше він буде вимагати. Немає міри, якою він задовольнить ся", - зазначає Саакашвілі.

Він вважає, що через російський тиск Україна стане сильнішою.

"А у президента Зеленського з самого початку буде достатньо запасу міцності, щоб це все витримати і тому треба ставитися до цього дуже спокійно. Не треба йти на поступки паханові, пахан ніколи цього не оцінить, не треба давати йому ні найменших символічних поступок, ні великих. Україна нічого не винна Росії", - сказав Саакашвілі.

 

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав Указ "Про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку"

Помічник президента Росії Владислав Сурков назвав видачу в "Л-ДНР" паспортів Росії "боргом перед російськомовними".

Україна звернулася до Радбезу ООН через паспорти Росії в "Л-ДНР".

Сам Володимир Зеленський продовжує мовчати: на "паспортне" рішення Путіна відреагувала команда переможця виборів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна