ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Русофобський фронт: Росія відгавкнулася на заборону США "Касперського"

Рішення влади США припинити використання програм "Касперського" усіма федеральними установами віддаляє перспективи відновлення співпраці Москви і Вашингтона, в першу чергу в боротьбі з тероризмом

Depo.Світ
14 вересня 2017 06:14
ФОТО: depo.ua

Про це заявили в посольстві Росії в США, передає Depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

"З тривогою спостерігаємо щоденні зведення з русофобського фронту в США. За позбавленням дипломатичного імунітету і фактичною ліквідацією декількох офіційних представництв Росії, обмеженням права користування низкою об'єктів російського майна, нападками на російські ЗМІ - RT і Sputnik - пішли рішення щодо антивірусних продуктів Kaspersky", - йдеться в заяві росіян.

У посольстві зазначають, що "тепер русофобія починає конвертуватися ще і в недобросовісну конкуренцію на інформаційному полі і впливати на ринки програмних продуктів".

"Розглядаємо це як ланки одного ланцюга. Дані кроки не можуть не викликати великого жалю. Вони тільки віддаляють перспективи відновлення двостороннього співробітництва, відволікають від спільного вирішення першочергових завдань, в першу чергу в сфері боротьби з міжнародним тероризмом", - зазначають російські дипломати.

Нагадаємо, державним установам США заборонили використовувати програмні продукти російської компанії "Лабораторія Касперського".

Як відомо, раніше адміністрація президента США Дональда Трампа виключила "Лабораторію Касперського", що базується у Москві, з двох списків постачальників, продукція яких схвалена для використання урядовими агентствами.

Після цього у Кремлі заявили, що шкодують про часткову заборону на використання продукції "Лабораторії Касперського" у США.

Проте, за даними ЗМІ, державні агентства США продовжували користуватися продукцією "Лабораторії Касперського", незважаючи на її часткову заборону в країні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ