Румунія залучить церкву для промоції переходу на євро

Уряд Румунії залучить духовенство до кампанії з інформування громадян про приєднання країни до єврозони

Про це свідчить Національний план про перехід на євро, підготовлений урядом у Бухаресті восени та опублікований минулого тижня, передає Depo.ua із посиланням на EUobserver.

Згідно з планом, ця релігійно-політична комунікаційна стратегія почне роботу приблизно за 12 місяців до офіційного приєднання до єврозони, що має відбутися 2024 року.

Уряд Румунії сподівається, що священики матимуть особливо важливе значення в доступі до певних груп населення, таких як пенсіонери, безробітні та національні меншини.

Згідно з урядовою стратегією, інформаційна кампанія має на меті "забезпечити плавний і збалансований перехід до нової валюти і запропонувати чітке сприйняття переваг і витрат процесу".

Нагадаємо, румунський уряд не вперше звернувся за допомогою до церкви, сподіваючись охопити більш широку аудиторію.

Так, раніше міністерство сільського господарства Румунії використовувало подібну тактику у двох окремих випадках: щоб переконати фермерів приєднатися до сільськогосподарських кооперативів і подавати заявки на європейське фінансування.

Довідка: Церква у Румунії має добру репутацію у сільській місцевості - понад 80% сільського населення Румунії висловлює високий рівень довіри до духовенства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Євросоюз