UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Розслідування щодо імпічменту Трампа може стосуватись не тільки України, – Пелосі

Розслідування про імпічмент президента США Дональда Трампа, який ініційовано демократами в Палаті представників, може охопити й інші питання, однак, це залежить від юрисдикції комітетів
 

Про це заявила спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі телеканалу Bloomberg TV, повідомляє Depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

За її словами, звіт спеціального прокурора Роберта Мюллера містив застереження про обструкції правосуддя.

"Звіт Мюллера містив 11 застережень щодо обструкції правосуддя. Можливо, деякі з них стануть частиною цього (розслідування – ред.)", – зазначила Пелосі.

Також вона зазначила, що у Конгресу "немає іншого вибору", дорікнувши республіканцям, що вони продовжують захищати президента.

"Ми прийняли присягу захищати нашу демократію, і саме це стало об'єктом нападу з його (президента Трампа – ред.) сторони", – підкреслила вона.

Нагадаємо, Пелосі очікує на слухання щодо процедури імпічменту Трампа вже в листопаді.

31 жовтня нижня палата Конгресу США ухвалила резолюцію про початок процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Трамп назвав це "найбільшим полювання на відьом в американській історії".

Довідка: 25 вересня у Білому домі оприлюднили стенограму розмови Трампа й Зеленського. Відповідно до неї, Зеленський заявляв, що генпрокурор – 100% його людина, а Євросоюз мало допомагає Україні.

У США опублікували скаргу інформатора на розмову Трампа із Зеленським. Інформатор розповів, що новій українській владі натякали на те, що зустріч або телефонний дзвінок між Зеленським і Трампом залежатимуть від того, наскільки президент України виявить бажання співпрацювати з тих питань, які озвучували тодішній генпрокурор Юрій Луценко та адвокат Трампа Рудольф Джуліані. Йдеться про розслідування проти компанії, де працював син Джо Байдена.

Після цього стало відомо, що спікер палати представників Ненсі Пелосі планує оголосити початок процедури імпічменту американського президента Дональда Трампа.

3 жовтня колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, який оголосив про відставку, з'явився перед членами трьох комітетів Конгресу для свідчень у рамках процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

16 жовтня конгрес США відклав голосування щодо дозволу провести імпічмент президенту Дональду Трампу.

22 жовтня тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор дав свідчення у конгресі США у справі про імпічмент американського президента Дональда Трампа, розповівши, чому Україні заморозили військову допомогу.

Також він заявив, що Трамп "шантажував" Зеленського, вимагаючи двох заяв.

24 жовтня стало відомо, що суд у США зобов'язав Держдепартамент протягом 30 днів у зв'язку із "суспільним інтересом" почати надавати документи, пов'язані з відносинами адміністрації Дональда Трампа з Україною.

Відомо, що демократи Палати представників США вже в середині листопада можуть оприлюднити матеріали свого розслідування в межах процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme