"Роснефть" надумала відкрити мережу АЗС у Німеччині

"Роснефть" може запустити свою власну мережу заправних станцій в Німеччині

Про це в інтерв'ю каналу "Росія-1" заявив виконавчий директор російської компанії Ігор Сєчін, інформує Depo.ua з посиланням на fontanka.ru.

"Ми, в принципі, це робимо, через мережі - через мережі АЗС наших партнерів, з якими у нас є угоди відповідні: це і ВР, і Total. Але цілком можливо, що і будемо розвивати власну мережу", - зазначив глава російської компанії на питання про те, як "Роснефть" збирається безпосередньо поставляти свій продукт німецькому споживачеві.

У минулому році "Роснефть" відкрилася в Берліні під брендом Rosneft Deutschland GmbH.

Також у компанії є частки в трьох нафтопереробних заводах Німеччини із загальним обсягом переробки 12,5 млн тонн нафти, що становить понад 12% потужностей європейської країни.

У цьому ж інтерв'ю Сєчін спрогнозував ціну на барель нафти. За його оцінками, до кінця 2018 року ціна на чорне золото буде перебувати в межах від 75 до 85 доларів.

Нагадаємо, фонд "Національне інтелектуальний розвиток", який працює при МГУ під брендом "Інопрактика" і яким керує Катерина Тихонова (за даними ЗМІ, вона є дочкою президента РФ Володимира Путіна), отримав найбільший за всю свою історію підряд від нафтової компанії "Роснефть".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна