Російські шпигуни намагалися вдертися у швейцарську хімлабораторію, - ЗМІ

Двох російських агентів, затриманих у Нідерландах, звинувачують у спробі проникнути в швейцарську хімічну лабораторію, яку Москва обвинувачувала в причетності до отруєння в британському Солсбері

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Tages Anzeiger.

Зазначається, що російські агенти намагалися вести спостереження за лабораторією Spiez в Швейцарії, яка займається різними видами хімічної зброї. Варто зазначити, що саме ця лабораторія фігурувала в справі про отруєння Скрипалів.

Сьогодні, 14 вересня, ЗМІ повідомили про затримання російських агентів у Нідерландах і їх висилку на батьківщину.

При цьому видання зазначає, що йдеться не про росіян Олександра Петрова і Руслана Бошірова, які напередодні, 13 вересня, підтвердили в інтерв'ю, що приїжджали до Швейцарії.

Нагадаємо, 14 квітня глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що, за інформацією дослідницької лабораторії в Шпіці (Швейцарія), при отруєнні Сергія і Юлії Скрипалів було використано речовину BZ, яка перебувала на озброєнні США, Великої Британії та інших країн НАТО.

15 квітня лабораторія відповіла, що не сумнівається у висновках британської лабораторії "Портон Даун" про те, що Сергія і Юлію Скрипалів отруїли речовиною "Новачок".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна