РосЗМІ оголосили бойкот депутату-збоченцю у Держдумі

Керівництво російської радіостанції "Ехо Москви" відкликає своїх журналістів з Державної Думи через справу про сексуальні домагання депутата від ЛДПР Леоніда Слуцького

Про це написав у своєму Telegram-каналі головний редактор "Ехо Москви" Олексій Венедиктов, радіостанція висловила солідарність журналісткам, які стали жертвами домагань в Держдумі, а також редакціям всіх ЗМІ, які також оголосили про припинення роботи в російському парламенті, передає Depo.ua.

За словами Венедиктова, редакція розчарована рішенням депутатської комісії з етики, яка "по суті виправдала таку практику у вищому законодавчому органі країни".

"Ехо Москви" вважає тепер Державну думу небезпечним місцем роботи для журналістів обох статей (хіба мало які є пристрасті у депутатів) і, відповідно до пропозиції спікера Держдуми В'ячеслава

Крім того, радіостанція підтверджує своє рішення від 5 березня про припинення взаємодії з головою комітету з міжнародних справ Леонідом Слуцьким

Венедиктов від імені "Еха Москви" проявив солідарність з редакціями РБК, "Коммерсанта" і "Дощу" і закликав інші редакції до солідарності з журналістами.

Нагадаємо, п'ятеро російських журналісток звинуватили у сексуальних домаганнях депутата Державної Думи Росії Леоніда Слуцького.

Спікер Держдуми порадив цим журналісткам звільнитися із парламентського пулу. А Союз журналістів Москви пообіцяв розібратися із поведінкою представниць ЗМІ, чи не провокують вони депутата.

Голова комітету Державної думи Росії з питань сім'ї Тамара Плетньова заявила, що не вірить звинуваченням у домаганнях на адресу депутата Леоніда Слуцького і порадила журналісткам "одягатися пристойніше".

Вчора комісія з етики Державної Думи Російської Федерації не виявила порушень в поведінці депутата від ЛДПР Леоніда Слуцького.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна