Російські військові проводять чергові навчання в Криму

Російські війська проводять чергові навчання в анексованому Криму

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Міноборони Росії.

Як повідомляється, у навчанні беруть участь понад 2400 військовослужбовців Повітряно-десантних військ, задіяно 40 літаків Військово-транспортної авіації. Десантування військовослужбовців здійснювалося на парашутних системах Д-10 з висоти 600 метрів двома паралельними потоками по 20 літаків в кожному, з інтервалом в 100 метрів між ними.

"Відповідно до задуму навчання, особовий склад після десантування здійснив захоплення об'єктів умовного противника і знищив незаконне збройне формування", - йдеться в повідомленні.

За словами начальника штабу Повітряно-десантних військ РФ, генерал-майора Олексія Наумця, в ході основного етапу навчання вперше на території анексованого Криму відбулося десантування понад 2400 військовослужбовців, після чого відпрацювали тактичні завдання з підрозділами з'єднання по збору на майданчику приземлення, захоплення і знищення об'єктів умовного противника та незаконних збройних формувань, а також оволодіння польовим аеродромом для посадки на ньому літаків військово-транспортної авіації.

Нагадаємо, що Росія проводить масштабні військові навчання в анексованому Криму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна