ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Російські "тролі" запустили сайт для втручання у наступні вибори США, - ЗМІ

Спонсори російської "фабрики тролів", що втрутилася у вибори США у 2016 році, перед виборами до Конгресу, які відбудуться у листопаді, запустили сайт, розрахований на американську аудиторію

Depo.Світ
16 липня 2018 05:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на AP.

Сайт USAReally був запущений у травні Федеральним агентством новин, що входить до імперії, якою, як кажуть, керує союзник Путіна Євген Пригожин. Ця імперія включає "Агентство інтернет-досліджень" - так звану "фабрику тролів", співробітникам якої спецпрокурор Роберт Мюллер пред'явив звинувачення раніше цього року.

Московський офіс USAReally знаходиться у тому ж будинку, що і "Федеральне агентство новин".

"Фабрика тролів" у Петербурзі також перебувала "під крилом" ФАН - зараз "тролі" переїхали до нового власного семиповерхового комплексу, а їхня колишня штаб-квартира здається в оренду.

Агентство пише, що сайт USAReally виглядає на диво дилетантським - одразу впадає до очей незграбність дизайну, граматичні помилки, посилання на російські соціальні мережі. Мета сайту, якщо судити по тому, що написано - надавати американцям "об'єктивну та незалежну" інформацію. У матеріалах сайту представлені теми, які дійсно є для американців цікавими, наприклад, щодо прав на носіння зброї, іммігрантів та прав ЛГБТ.

Наразі сайт практично не працює. AP вважає, що "тролі" чекають вересня, коли ситуація стане більш зрозумілою за підсумками партійних праймеріз. Але не виключено, що сайт апрацює до початку президентських виборів 2020 року, які мають значно більше значення для зовнішньої політики США.

Тим часом експерти не впевнені, що "тролям" вдасться повторити успіх 2016 року.

Нагадаємо, у травні повідомлялося, що російська "фабрика тролів" у Санкт-Петербурзі продовжує активно впливати на енергетичні ринки США.

У квітні у Facebook заблокували більше 270 сторінок, якими управляло російське "Агентство з вивчення інтернету".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ