Російські ТБ-пропагандисти приперлися на сесію ПАРЄ із "колорадками"

В ПАРЄ відчувається атмосфера реванша

Про це написав на Facebook адвокат Микола Полозов, передає Depo.ua.

За його словами, у ПАРЄ відчувається атмосфера реванша Росії.

Зокрема, її характеризують "колорадки", які начепили собі на сумки оператори скандальної російської ТБ-пропагандистки Скабєєвої.

Нагадаємо, 24 червня відкривається літня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи, яка триватиме  до 28 червня.

Головним питанням порядку денного засідання може стати скасування або значне обмеження санкційного механізму Асамблеї, що може призвести до повернення російської делегації.

Регламентний комітет ПАРЄ нещодавно схвалив резолюцію, яка може змінити правила організації щодо запровадження санкцій стосовно делегацій. Цей крок може призвести до повернення російської делегації у ПАРЄ. Асамблея розгляне затверджений комітетом проєкт резолюції 24 червня.

На Росії вже заявили про намір повернутися до роботи у ПАРЄ 25 червня за умови ухвалення резолюції, яка "вбиває" санкційний механізм.

8 червня в українському уряді заявили, що повернення Росії у ПАРЄ стане моральною капітуляцією Ради Європи.

18 червня канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що Рада Європи не має забувати про порушення з боку Росії, але виступає за повернення делегації РФ до Парламентської асамблеї.

Як заявив литовський депутат Емануеліс Зінгеріс, 24 червня на пленарній сесії ПАРЄ в Страсбурзі планується прийняття резолюції, яка не тільки відкриє шлях до одностороннього повернення російської делегації в ПАРЄ, але і дозволить деяким російським депутатам обійти санкції Європейського Союзу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна