Російські хакери атакували сенатора США

Російські хакери намагалися атакувати виборчий штаб сенатора США від Демократичної партії (штат Міссурі) Клер МакКаскі після того, як розпочалася її кампанія до проміжних виборів 2018 року

Про це заявила МакКаскі, передає Depo.ua з посиланням на The Daily Beast.

Відповідаючи на запитання видання про спробу злому, МакКаскі сказала, що на даний момент не готова обговорювати це.

"Я не збираюся говорити про це зараз. Я думаю, у нас буде щось на наступному тижні. Я не можу зараз нічого підтвердити чи зробити", - сказала сенатор США.

Видання зазначає, що раніше МакКаскі зробила заяву про невдалу кібератаці хакерів, пов'язаних з Росією.

"Росія продовжує вести кібервійну проти нашої демократії. Я буду продовжувати виступати і тиснути на те, щоб залучити їх до відповідальності. Хоч ця атака і не була успішною, обурливо, що вони думають, що їм це може зійти з рук. Мене не залякати", - сказала МакКаскі.

У матеріалі йдеться, що хакери намагалися зламати комп'ютери за допомогою крадіжки паролів в офісі МакКаскі - стандартних схем фішингу.

За інформацією, хакери також відправили підроблений лист по електронній пошті від Microsoft з інформацією про те, що пароль закінчився і його необхідно змінити.

Нагадаємо, компанія Microsoft у 2018 році виявила і попередила кібератаки, які були спрямовані на комп'ютерні пристрої мінімум трьох кандидатів на проміжних виборах в американський Конгрес.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США