ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Російські бізнесмени поскаржились Путіну на Медведєва

Представники російського бізнесу поскаржилися президенту Росії Володимиру Путіну на зростаюче податкове навантаження

Depo.Світ
20 листопада 2017 09:23
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у листі російського союзу промисловців і підприємців (РСПП), "Ділової Росії", Торгово-промислової палати (ТПП) і "Опори Росії", адресованому російському президенту, передає Depo.ua з посиланням на "Ведомости".

"Більше 100 мільярдів рублів доведеться доплатити бізнесу тільки в 2018 році через різні нові збори, які уряд вписав до проекту трирічного бюджету", - пише видання.

Представники бізнесу нагадують, що введення нових платежів порушує домовленості про незмінність фіскального навантаження.

Як відомо, у 2014 році Путін ввів мораторій на зростання податкового навантаження до кінця 2018 року, але з того часу з'явилося багато нових платежів і зборів.

На початку цього року голова російського уряду Дмитро Медведєв доручив міністерствам "утриматися від ухвалення і внесення в уряд" проектів, які передбачають нові платежі, поки не буде схвалений закон про них.

Проте автори листа вважають, що сам уряд утримуватися не збирається. Так, проект бюджету вводить відразу три нових платежі мита на імпорт верстатів і устаткування, утилізаційний збір (7%) на засоби виробництва важкого і енергетичного машинобудування, інвестиційний збір (25%) в морських портах.

"Ці заходи призведуть до скорочення інвестицій, а також до зростання цін на засоби виробництва і на кінцеву продукцію практично у всіх галузях", - підкреслюють представники російського бізнесу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ