Росія вирішила підзаробити на виході з Ради Європи і вимагає повернути сплачені раніше внески

Голова Держдуми В'ячеслав Володін запропонував, щоб Рада Європи повернула Росії внески, які Москва платила під час неучасті російської делегації у роботі Парламентської асамблеї Ради Європи

Про це Володін сказав в ефірі російського телеканалу, інформує Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс".

"Це близько 10 мільярдів рублів, сума велика. І нам вона, звичайно, потрібна, країні потрібна на вирішення питань, які стоять перед громадянами. Ми хочемо почати переговори, щоб нас почули, і окреслити цю тему", - сказав Володін.

Володін заявив, що Москва досі не ставила питання про повернення внеску через "порядність".

Відповідаючи на питання, які є механізми, щоб повернути ці гроші, Володін сказав: "Діалог ведемо. І, сподіваюся, що найближчі переговори, які відбудуться (а ми їх не припиняємо), будуть включати обговорення цієї теми".

Нагадаємо, 15 січня Росія заявила, що відмовляється платити членські внески в ПАРЄ.

16 січня стало відомо, що російська делегація не збирається подавати заявку на участь в січневій сесії ПАРЄ.

28 січня голова комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов заявив, що в Росії на міжвідомчому рівні розробляється план виходу країни з РЄ.

Внески до Ради Європи жодним чином не залежать від участі держави у роботі ПАРЄ. Фінансування асамблеї вимагає мінімуму грошей з бюджету РЄ. Також відомо, що процедури повернення сплачених членами Ради Європи внесків станом на сьогодні не існує.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія