Росія відправила Туреччині ракетні комплекси С-400

Сьогодні Росія розпочала поставку своїх зенітно-ракетних комплексів С-400 Туреччині

Про це повідомило Міністерство оборони Туреччини, а потім підтвердила і Росія, передає Depo.ua з посиланням на російські ЗМІ.

Саочатку інформація про поставки надійшла з Туреччини. Пізніше Федеральна служба з військово-технічного співробітництва Росії підтвердила цю інформацію.

Постачання розпочалося в узгоджені обома сторонами терміни.

Нагадаємо, у середині червня президент Туреччини Тайіп Ердоган заявив, що питання поставки в Туреччину російських зенітних ракетних систем С-400 закрите - Туреччина вже їх купила.

22 травня американські ЗМІ повідомили, що Вашингтон висунув Анкарі умову розірвати угоду з Росією щодо придбання ЗРК С-400 до кінця першого тижня червня. В Анкарі спростували цю інформацію та неодноразово заявляли, що угода з РФ по С-400 "вирішене питання".

Віце-президент США Майк Пенс застеріг Туреччину у зв'язку з придбанням російського зенітного ракетного комплексу С-400, який Вашингтон вважає загрозою американській авіації.

2 квітня США призупинили постачання Туреччині деталей для винищувачів F-35 через плани Анкари купити російську систему протиракетної оборони С-400.

ЗМІ писали, що США схвалили рішення припинити прийом нових військових пілотів із Туреччини для навчання з пілотування винищувачів-бомбардувальників F-35 у зв'язку з купівлею Анкарою ЗРК С-400 на Росії.

11 червня стало відомо, що США припинили вчити турецьких пілотів літати на F-35.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна