Росія презентувала нове "кіно" про свою "суперзброю" (ВІДЕО)

Міністерство оборони Росії представило нові відеоролики про так званому суперзброї - "Авангарді", "Кинджали", "Буревісника", "Посейдоні", "Сарматі" і "Пересветі"

Відповідні ролики опубліковані в YouTube-каналу російського оборонного відомства, передає Depo.ua з посиланням на "ДС".

Зокрема, МО Росії вперше показало запуск ракети комплексу "Авангард", що не показавши при цьому ураження нею цілі.

В описі до ролика повідомляється про завершення розробки ракетного комплексу "Авангард" з "принципово новим обладнанням - планують крилатим бойовим блоком" - і початку його серійного виробництва. Відділення бойового блоку від ракети-носія і його маневрування при наближенні до мети на відео показано в анімаційному вигляді.

"Політ який планує крилатого бойового блоку відбувається на висоті декількох десятків кілометрів в щільних шарах атмосфери, на відміну від традиційних бойових блоків міжконтинентальних балістичних ракет, які летять до мети по балістичній траєкторії. Він рухається на міжконтинентальну дальність з гіперзвукової швидкістю, максимальне значення якої перевищує число Маха більше ніж в 20 разів", - зазначили в Міноборони.

Зазначається, що під час руху до мети блок здатний здійснювати кероване маневрування, як бічне (на кілька тисяч кілометрів), так і по висоті, що забезпечує непередбачуваність його польоту для засобів протиракетної оборони, можливість обходу зон дії їх інформаційних і вогневих засобів.

Крім того, в Міноборони запевняють, що траєкторія польоту планує бойового блоку проходить нижче мінімальної висоти перехоплення заатмосферних вогневих засобів протиракетної оборони (ПРО), а його перехоплення протиракетами ближньої дії також малоймовірний через обмежені можливості наведення протиракет на швидкісну маневрує мета і застосування планують крилатим блоком сучасного комплексу засобів протидії ПРО.

В даний час в позиційному районі Домбаровського з'єднання РВСН проводиться комплекс заходів щодо прийняття комплексу "Авангард" в експлуатацію.

Показали на Росії і навчальний пуск гіперзвукових ракет "Кинджал" зі надзвукового висотного всепогодного винищувача-перехоплювача дальнього радіусу дії МіГ-31, а також ракетоносця-бомбардувальника Ту122М3.

В описі до ролика повідомляється, що з 1 грудня 2017 року Південному військовому окрузі заступила на дослідно-бойове чергування авіаційна ескадрилья, оснащена комплексами "Кинджал" з гіперзвуковими ракетами, а з квітня 2018 го літаками МіГ-31 з цим комплексом здійснюється планове чергування в повітрі над акваторією Каспійського моря.

Спільно з екіпажами Дальньої авіації успішно проведено льотно-тактичне навчання з відпрацюванням практичних дій по ураженню наземних і морських цілей, додали в Міноборони.

Одночасно міністерство розмістило на своєму YouTube-каналі відео, яке демонструє систему "Посейдон" з безпілотним підводним апаратом, зовні схожим на велику торпеду.

У військовому відомстві підкреслили, що "Посейдон" є принципово новим видом морського підводного зброї, заснованим на застосуванні безпілотних підводних апаратів, а головною перевагою цієї системи є "практично стовідсоткова невразливість від засобів протидії супротивника".

"Унікальні можливості апарату дозволять Військово-морському флоту РФ боротися з авіаносними і корабельними ударними групами ймовірного противника на будь-яких напрямках океанського театру військових дій, вражати об'єкти берегової інфраструктури на міжконтинентальної дальності", - запевнили в Міноборони.

У відомстві додали, що в грудні 2017 року пройшли успішні випробування ядерної енергоустановки для "Посейдона", а зараз завершується комплексна експериментальна відпрацювання безпілотного підводного апарату.

Ще одне відео демонструє міжконтинентальну балістичну ракету "Сармат", яка нібито долає опір будь-якої системи ПРО і не має обмежень по дальності застосування.

Розгортання цього ракетного комплексу стаціонарного шахтного базування, який за своїми бойовими і експлуатаційними характеристиками, стверджують у відомстві Сергія Шойгу, не матиме аналогів в світі, є однією з основних задач розвитку наземних стратегічних ядерних сил, визначених планом будівництва та розвитку РВСП, йдеться в описі до відео.

Крім цього, Міноборони опублікувало відео про випробування нової крилатої ракети "Буревісник" з малогабаритної ядерної енергоустановкою.

"Низькополітна, малопомітна крилата ракета, що несе ядерну бойову частину, з практично необмеженою дальністю, непередбачуваною траєкторією польоту і можливістю обходу рубежів перехоплення є невразливою для всіх існуючих і перспективних систем як ПРО, так і ППО", - підкреслюється в описі до ролика.

Також відомство опублікувало відео, на якому зображений бойовий лазерний комплекс "Пересвіт".

"Космічні війська вперше в історії отримали новітню зброю, засноване на нових фізичних принципах - бойовий лазерний комплекс. В даний час надійшли у війська лазерні комплекси "Пересвіт" розгорнуті в місцях їх дислокації, організована активна робота по освоєнню нового озброєння", - наголошується в описі до ролика.

"Створення нових стратегічних систем озброєнь направлено на підвищення обороноздатності Росії, запобігання будь-якої агресії відносно нашої країни і її союзників", - наголошується в описах до всіх опублікованих відео.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна