UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Росія є одним з викликів, які НАТО має вирішувати разом, – Столтенберг

Одним із викликів, які постають перед Євроатлантичною спільнотою, є поведінка Росії, але відповісти на цей виклик та підтримувати твердий діалог з Росією Європа може лише за умови міцних трансатлантичних зв’язків
 

Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Одним з викликів, які треба вирішувати разом – це Росія. У НАТО, як ви знаєте, ми маємо двоєдиний підхід до Росії: стримування й оборона та діалог. Між ними немає суперечності, адже, мірою того, наскільки ми є сильними, об’єднаними і твердими, ми можемо розмовляти з Росією, яка є нашим сусідом, з яким ми маємо підтримувати стосунки. Такий діалог з Росією не є свідченням нашої слабкості, він є ознакою нашої сили. І ми потребуємо США і Канаду... щоб забезпечити необхідні спроможності для надійної оборони та стримування", – сказав керівник Альянсу.

Він наголосив, що особливого значення співробітництво між Європою і Північною Америкою набуває у питаннях контролю над озброєннями.

"Ми потребуємо (співпрацю з – ред. )Північною Америкою, щоб мати більшу вагу у діалозі з Росією в питаннях контролю над озброєннями. Тому що важливою складовою такого діалогу є контроль над озброєнням. Такий контроль має включати участь Сполучених Штатів у багатьох аспектах. Наприклад, у питанні ДРМСД, який забороняв всі ракети малої середньої дальності в Європі, це була угода між Росією і США... Новий Договір про обмеження стратегічних озброєнь – це також питання двосторонніх відносин між США і Росією, які дуже багато значать для європейської безпеки. Платформою для такої взаємодії є НАТО", – підкреслив Столтенберг.

Нагадаємо, у НАТО задоволені реформами сектору безпеки та оборони України.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme