Дитина бавиться іграшками і заробляє $1,3 млн

8-річний американець записує відео своїх ігор із глиняними модельками Angry Birds

Звичайний американський хлопчик, восьмирічний Еван, заробив сотні тисяч доларів, роблячи те ж, що й інші діти його віку - граючись із іграшками.

Вся справа в тому, що Еван є обличчям EvanTubeHD - сімейного каналу на YouTube, на якому регулярно публікуються огляди іграшок і відеоігор. Його відео регулярно набирають мільйони переглядів, приносячи по $1,3 млн на рік.

Все почалося з того, що Еван і його батько Джаред зробили відео гри з глиняними модельками Angry Birds.

«Коли ми починали, ми випускали по одному відео на місяць, - розповідає Джаред. - Ми були здивовані, що наші відео користувалися популярністю». 

Коли перше відео набрало 1,000,000 переглядів, Джаред зрозумів, що на цьому можна заробити. 

«Роблячи відгуки про іграшки, більшість із яких дістаються прямо з коробки, ми намагаємося не лише надати інформацію про продукт, але й подати її по-особливому», - сказав він.

Зараз канал EvanTubeHD має спеціальний відділ продажів, який продає рекламу, веде переговори з брендами і магазинами, а також укладає угоди. До них відносяться як оголошення, які з'являються в кожному відео, так і товари, які потрапляють до оглядів. За словами чоловіка, всі доходи від каналу перераховуються на трастові рахунки для Евана і його молодшої сестри.

Варто відзначити, що Еван дійсно талановитий. Його відгуки настільки переконливі, що так і хочеться піти й купити ту іграшку, про яку він розповідає. Його 6-річна сестра Джилліан поки лише мимохідь з'являється у відео, але її поява збільшує привабливість роликів.

В одному з відео, де діти грають із фігурками Angry Bird у парку, вони прив'язують свою маму до дерева і жбурляють у неї іграшки. При цьому на екрані з'являється попередження: «Для вашої безпеки ми не рекомендуємо прив'язувати свою маму до дерева і кидати в неї іграшками». Це відео набрало більше 50 мільйонів переглядів, повідомляє ДеПо з посиланням на Odditycentral.com.

Незважаючи на славу і багатство, Еван - абсолютно звичайна дитина: він ходить до школи, робить свої домашні завдання, спілкується з друзями, займається карате і, звичайно, грає на комп'ютері. За словами Джареда, вони з дружиною хочуть зберегти життя Евана звичайним, наскільки це можливо, і саме тому канал не містить ніякої особистої інформації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна