Расист напав на чорношкіру жінку в літаку

Агресивний пасажир, який летів рейсом авіакомпанії Ryanair, викрикував на адресу чорношкірої жінки нецензурні вирази і відмовлявся сидіти поруч з нею в літаку

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на The Sun.

Очевидці, які летіли з Барселони до Лондона, зняли інцидент на відео і виклали в мережу. На ролику огрядний літній чоловік в окулярах кричить на екіпаж з вимогою пересадити чорношкіру жінку на інше місце. "Я сподіваюся, хтось тут сидить, тому що я не хочу бути поруч з твоїм потворним обличчям", - обурювався дебошир, вказуючи на порожнє крісло між ними.

Коли жінка спробувала відповісти спокійним тоном, він розлютився. "Не розмовляй зі мною чортовою іноземною мовою, тупа потворна корова. Я буду продовжувати себе так вести з цим чорним страшним з **** (стервом)", - крикнув він.

Інші мандрівники приєдналися до перепалки, звертаючись до члена екіпажу. "Ви повинні пересадити цю даму", - кричали одні. "Викиньте його з літака, позбудьтеся його", - протестували інші.

Нарешті, один з членів екіпажу відвів жінку до іншого місця і попросив неадекватного пасажира заспокоїтися.

Нагадаємо, що колишня помічниця президента США Омароса Манігол-Ньюман звинуватила американського президента Дональда Трампа в бажанні розпочати расову війну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна