ЧС 2018
Вибори-2019
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Рада ЄС вже сьогодні і без обговорення продовжить санкції проти Росії

В понеділок, 19 червня, глави МЗС на засіданні Ради ЄС у Люксембурзі затвердять узгоджену 6 червня постпредами країн ЄС пропозицію про продовження на рік санкцій щодо Росії за анексію Криму

Depo.Світ
19 червня 2017 08:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна", передає Depo.ua.

"Ви добре знаєте рамки, в яких таке рішення було прийнято. Ці рамки не змінилися", – сказав співрозмовник, представляючи журналістам у Брюсселі порядок денний Ради ЄС із закордонних справ.

Європейський чиновник додав, що "нічого не було зроблено для зміни". "Отже, ми очікуємо, що відбудеться продовження санкцій за часом", – відзначив він.

При цьому його колега закликав присутніх не плутати "кримські" санкції з економічними, які ЄС пов'язує з виконанням мінських угод.

"Ті санкції діють до кінця липня. Це рішення, яке зараз в стані розробки і яке не включене до порядку денного Ради в понеділок", – уточнив колега чиновника з ЄС.

Так, судячи з інформаційного бюлетеня, поширеного до засідання Ради ЄС в Люксембурзі, міністри продовжать без обговорення до 23 червня 2018 року обмежувальні заходи, прийняті у відповідь на "незаконну анексію" Криму і Севастополя Росією.

Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і підприємств, заснованим в ЄС. Їх дія обмежується територією Криму і Севастополя,
– мовиться в цьому документі.

Також у документі нагадується, що ця категорія санкцій включає заборони на імпорт в ЄС продуктів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, послуги, пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі; експорт низки товарів і технологій до Криму та Севастополя для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, а також для нафтогазової та гірничої галузей.

Нагадаємо, 13 червня Сенат США схвалив законопроект, що передбачає посилення вже існуючих санкцій проти Росії, введених американською владою щодо кількох секторів російської економіки після анексії Криму і початку збройного конфлікту в Донбасі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ