Рада ЄС дала старт переговорам щодо змін у Газовій директиві

Рада Європейського союзу погодила мандат на початок переговорів з Європейським парламентом щодо змін в Газовій директиві

Про це повідомив брюссельський журналіст Рікард Йозвяк, повідомляє Depo.ua.

"Рада погодила мандат на початок переговорів з ЕП щодо змін в Газовій директиві. Французько-німецька пропозиція розблокувала процес", - повідомив журналіст.

Додамо, що сьогодні, 8 лютого, відбудеться голосування держав Європейського союзу про зміну правил забезпечення конкуренції та прав споживачів на газовому ринку Європи.

Нагадаємо, 8 лютого, Німеччина і Франція врегулювали суперечку навколо російського газового проекту "Північного потоку-2" та досягли компромісу по Газовій директиві. В німецько-французькому проекті компромісного документа говориться, що дана пропозицію у разі затвердження Радою ЄС та Європарламентом призведе до посилення Газової директиви ЄС, однак віддасть Німеччині всі повноваження щодо її застосування або надання винятків з неї "Північному потоку-2".

7 лютого Франція підтримала зміну законодавства Європейського Союзу, яка ускладнить будівництво російського газопроводу "Північний потік-2".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна