Путін звільнив генералів МВС через сфабриковану справу проти журналіста

Президент Росії Володимир Путін звільнив двох генералів МВС після справи журналіста Івана Голунова, яке припинили в зв'язку з недоведеністю його участі у вчиненні злочину

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на на сайт Кремля.

Від посад звільнені глава управління з контролю за оборотом наркотиків ГУ МВС по Москві генерал-майор поліції Юрій Девяткин і начальник УВС по Західному адміністративному округу ГУ МВС по Москві генерал-майор поліції Андрій Пучков.

Нагадаємо, 12 червня в центрі Москви відбувся мітинг через затримання журналіста Голунова, під час якого пов'язали опозиціонера Олексія Навального.

Як відомо, 6 червня у Москві затримали кореспондента "Медузи" Івана Голунова за підозрою в спробі збуту наркотичних засобів. Після затримання Голунова побили і не дозволили викликати "швидку допомогу".

7 червня на Росії біля Головуправління МВС РФ по Москві затримали кількох учасників пікетів на підтримку кореспондента "Медузи" Івана Голунова, затриманого у справі про підготовку до збуту наркотиків.

Як відомо, Голунов останнім часом провів низку гостро критичних розслідувань про Росію.

8 червня лікар швидкої допомоги, який оглянув затриманого кореспондента "Медузи" Івана Голунова, діагностував у нього струс головного мозку, гематому і підозру на перелом ребер.

Нікулінський районний суд Москви відправив обвинуваченого в замаху на збут наркотиків кореспондента "Медузи" Івана Голунова під домашній арешт на два місяці.

Зазначимо, що 10 червня три провідні ділові газети Росії "Ведомости", "Коммерсант" і "РБК" вийшли з однаковою першою шпальтою на підтримку журналіста-розслідувача видання "Медуза" Івана Голунова.

З-поміж цього повідомлялося, що тест на наркотики заарештованого журналіста російського онлайн-видання "Медуза" Івана Голунова виявився негативним.

11 червня справу проти російського журналіста "Медузи" Івана Голунова, якого затримали за підозрою у збуті наркотиків, закрили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна