Путін не зміг домовитись з Лукашенком про тарифи на транспорт нафти

Білоруське міністерство антимонопольного регулювання і торгівлі і федеральна антимонопольна служба Росії поки не дійшли згоди щодо індексації тарифів на транспортування нафти трубопроводами, розташованими на території Білорусі
Depo.Світ
5 січня 2017 16:06
ФОТО: depo.ua
Путін не зміг домовитись з Лукашенком про тарифи на транспорт нафти
Путін не зміг домовитись з Лукашенком про тарифи на транспорт нафти

"Відповідно до методики зміни тарифів на послуги з транспортування нафти по магістральних трубопроводах, розташованих на території Білорусії, була досягнута домовленість за розміром індексації тарифів між ПАТ "Транснефть" і ВАТ "Полоцктранснефть Дружба" на 11,76% . Тим часом домовленість між ПАТ "Транснефть" і ВАТ "Гомельтранснафта Дружба" досягнута не була", - цитує "РІА Новини" коментар до постанови про підвищення тарифів, передає Depo.ua.

У міністерстві зазначають, що якщо домовленість не буде досягнута, уповноважений орган Білорусії в галузі тарифного регулювання затверджує розмір тарифів з введенням їх в дію з 1 лютого. Таким чином, тарифи на послуги ВАТ "Гомельтранснафта Дружба" будуть проіндексовані на 7,7% замість запропонованих "Транснефтью" 5,8%.

Раніше повідомлялося, що Міністерство антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі прийняло рішення про підвищення тарифів на послуги з транспортування нафти. Нагадаємо, голова концерну "Белнефтехим" Ігор Ляшенко повідомив, що розв’язання нафтогазової суперечки Білорусі і Росії продовжиться в цьому році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ