ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Путін на радощах покликав у гості своїх конкурентів (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

Президент Росії Володимир Путін сьогодні зустрівся зі своїми суперниками на виборах та закликав їх до діалогу

Depo.Світ
19 березня 2018 15:25
ФОТО: depo.ua

Речник Кремля перед цією зустріччю Дмитро Пєсков повідомив журналістам, що аналогічну зустріч Путін проводив і в 2012 році, передає Depo.ua.

На зустріч з Путіним прийшли Ксенія Собчак ("Громадянська платформа"), Максим Сурайкін ("Комуністи Росії"), Григорій Явлінський ("Яблуко"), Борис Титов ("Партія зростання"), Сергій Бабурін ("Російський загальнонародний союз"), Павло Грудінін (КПРФ) і Володимир Жириновський (ЛДПР).

Російський президент закликав своїх суперників відкринути емоції та об'єднати зусилля в інтересах країни. "Потрібно зробити все, щоб всі позитивні моменти, а їх було дуже багато під час виборчої кампанії, були враховані в майбутньому в практичній роботі виконавчої, так і законодавчої гілок влади", - сказав Путін.

Він також зазначив, що головний акцент у майбутній роботі виконавчої влади буде зроблений на вирішенні внутрішніх проблем. "Це, перш за все, забезпечення темпів економічного зростання, надання нашій економіці інноваційного характеру, вирішення конкретних питань, пов'язаних з розвитком охорони здоров'я, освіти, науки, інфраструктури, і на цій базі забезпечення зростання добробуту наших людей", - перерахував він.

Нагадаємо, 18 березня на Росії, в інших країнах проживання росіян, а також в окупованому Криму, відбулися вибори президента. У чинного президента Росії Володимира Путіна було семеро конкурентів.

Згідно з попередніми даними ЦВК Росії, після обробки 99% бюлетенів чинний президент Росії Володимир Путін набирає 76,65%.

Президент України Петро Порошенко назвав російські вибори в анексованому Криму "політичним фарсом" і пригрозив добиватися зміцнення санкцій проти Росії.

Низка країн вже оголосила про невизнання цих виборів президента Росії в окупованому Криму. Зокрема, про це заявили Норвегія, Франція та Німеччина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ