Путін на радощах покликав у гості своїх конкурентів (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

Президент Росії Володимир Путін сьогодні зустрівся зі своїми суперниками на виборах та закликав їх до діалогу

Речник Кремля перед цією зустріччю Дмитро Пєсков повідомив журналістам, що аналогічну зустріч Путін проводив і в 2012 році, передає Depo.ua.

На зустріч з Путіним прийшли Ксенія Собчак ("Громадянська платформа"), Максим Сурайкін ("Комуністи Росії"), Григорій Явлінський ("Яблуко"), Борис Титов ("Партія зростання"), Сергій Бабурін ("Російський загальнонародний союз"), Павло Грудінін (КПРФ) і Володимир Жириновський (ЛДПР).

Російський президент закликав своїх суперників відкринути емоції та об'єднати зусилля в інтересах країни. "Потрібно зробити все, щоб всі позитивні моменти, а їх було дуже багато під час виборчої кампанії, були враховані в майбутньому в практичній роботі виконавчої, так і законодавчої гілок влади", - сказав Путін.

Він також зазначив, що головний акцент у майбутній роботі виконавчої влади буде зроблений на вирішенні внутрішніх проблем. "Це, перш за все, забезпечення темпів економічного зростання, надання нашій економіці інноваційного характеру, вирішення конкретних питань, пов'язаних з розвитком охорони здоров'я, освіти, науки, інфраструктури, і на цій базі забезпечення зростання добробуту наших людей", - перерахував він.

Нагадаємо, 18 березня на Росії, в інших країнах проживання росіян, а також в окупованому Криму, відбулися вибори президента. У чинного президента Росії Володимира Путіна було семеро конкурентів.

Згідно з попередніми даними ЦВК Росії, після обробки 99% бюлетенів чинний президент Росії Володимир Путін набирає 76,65%.

Президент України Петро Порошенко назвав російські вибори в анексованому Криму "політичним фарсом" і пригрозив добиватися зміцнення санкцій проти Росії.

Низка країн вже оголосила про невизнання цих виборів президента Росії в окупованому Криму. Зокрема, про це заявили Норвегія, Франція та Німеччина.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна