UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Психологи: Американці відчувають все сильніший стрес

З серпня 2016 по січень 2017 середній рівень стресу у громадян США значно виріс - вперше за 10 років

Американська психологічна асоціація двічі за останні півроку провела опитування громадян на тему того, наскільки вони стресовані і як сильно вони побоюються за майбутнє нації. Виявилося, що рівень стресу у жителів США з серпня 2016 по січень 2017 виріс з 4,8 до 5,1 за десятибальною шкалою. Це перше значне підвищення ступеня стрессірованіе американців за останні 10 років. Його пов'язують не в останню чергу з політичною обстановкою в країні, передає Depo.ua з посиланням на ара.

Співробітники асоціації двічі запускали в Інтернеті опитування про рівень стресу. У серпні 2016 ньому взяло участь 3511 чоловік старше 18, а в січні 2017 року - 1019 осіб. В обох випадках серед респондентів були як англомовні, так і іспаномовні представники всіх основних рас. Крім того, психологи врахували думки як прихильників республіканців, так і прихильників демократів. Респонденти повинні були оцінити свій рівень стресу за останній час за десятибальною шкалою, а також вибрати причини психологічного дискомфорту зі списку.

І в 2016, і в 2017 році найбільш високим виявився рівень стресу у городян. У січні 62 відсотки міських жителів відзначили, що їх рівень стресу "середній або значний". Найнижчим він був у жителів заміських поселень і склав в січні 2017-го лише 34 відсотка (проти 29 в серпні 2016-го). Демократи як в минулому, так і цього року були більш стрессірованних, ніж республіканці.

Все більша частка жителів США перебуває у стресовому стані через політичну обстановку в країні (57 відсотків) і турбується про майбутнє своєї нації (66 відсотків). Про особистої безпеки в січні 2017 року переживало 34 відсотки опитаних, в той час як в серпні їх було тільки 29 відсотків. Це найвищий рівень занепокоєння з даного пункту з часів глобальної економічної кризи 2008 року.

Рівень стресу у американців в січні 2017 року був навіть вище, ніж при глобальній економічній кризі 2008 року

Такі результати психологи пов'язують, по-перше, з тим, що на людей тисне все більш масивний потік новин, і далеко не всі з цих новин хороші. По-друге, за словами авторів опитування, позначаються політичні зміни в США - зокрема, вибори нового президента. Фахівці з Американської психологічної асоціації нагадують, що найдоступніші засоби боротьби зі стресом - повноцінний сон і фізичні вправи.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme