В Європарламенті влаштують дебати через секс-скандал

Голова Європарламенту Антоніо Таяні був "шокований і обурений" у зв'язку з повідомленнями про те, що співробітниці законодавчого органу ставали жертвами сексуальних домагань

Depo.Світ
23 жовтня 2017 23:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на DW.

У понеділок, 23 жовтня, у Європарламенті ухвалили рішення провести термінові дебати з цього питання вже наступної середи.

На тлі розслідування щодо голлівудського продюсера Харві Вайнштейна, якого підозрюють в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях, дедалі більше жінок знаходять у собі сміливість розповісти про подібні випадки, у тому числі й співробітниці Європарламенту.

Так, британська газета The Sunday Times, інтернет-портал Politico та інші ЗМІ оприлюднили заяви жінок про різні сексуальні домагання та спроби помацати їхнє тіло з боку чоловіків-європарламентаріїв. Жінки стверджують, що до домагань причетні також і німецькі депутати, а одного з них навіть називають "провідним". На ім'я називається лише один 71-річний французький депутат від Зелених, який нібито написав непристойне текстове повідомлення співробітниці іншого депутата. Імена інших політиків, яким закидають сексуальні домагання, The Sunday Times не оприлюднила, як зазначається, через побажання самих жінок. Вони, мовляв, побоюються за свою кар'єру та через можливі юридичні наслідки.

Сексуальні домагання на робочому місці є жахливим різновидом зловживання владою, заявила німецька євродепутатка, представниця Зелених Террі Райнтке, коментуючи ці повідомлення. Вона закликала усіх співробітниць Європарламенту, які стали жертвами сексуальних домагань, повідомляти про них до відповідного комітету. "Кожен випадок сексуальних домагань слід вивчати", - заявила також австрійська євродепутатка представниця Зелених Моніка Вана.

Нагадаємо, що проповідник з Саудівської Аравії Ахмед Бін Саад аль Кварні заявив, що жінки самі провокують чоловіків на зґвалтування, домагання і зради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ