Прибиральник готелю заробив на таємних коханцях $ 547 млн

Житель Південної Кореї Лі Су-джин створив популярний додаток з бронювання готелів на годину, яке принесло 547 мільйонів доларів у 2016 році

Depo.Світ
24 листопада 2017 12:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на The Economic Times.

Додаток Yanolja - найпопулярніший в Південній Кореї ресурс з бронювання готелів на годину. Створюючи цю програму, Лі Су-джин планував змінити індустрію подібних мотелів і ставлення до них. Завдяки Yanolja готелі для таємних зустрічей стали більш відкритими - в додатку публікуються фотографії номерів, вони йдуть від способу місць розпусти і зрад, відзначає видання.

Чи Су-джин - молодий чоловік з бідної сім'ї, осиротів в дитинстві і був змушений кочувати від одного родича до іншого. У віці 23 років він влаштувався на роботу в готель на годину, тому що той перебував недалеко від центру міста і пропонував стабільну зарплату. Вивчивши індустрію мотелів для таємних зустрічей, в 2005 році кореєць створив популярний інтернет-ресурс з бронювання, на якому вперше були опубліковані фотографії номерів в таких готелях.

В даний час Yanolja співпрацює з 17 тисячами готелів, в компанії працюють 350 чоловік. У 2017 році компанія залучила 68 мільярдів південнокорейських вон у вигляді інвестицій від колишнього власника Samsung Electronics Co.

Чи Су-джин отримує дохід від комісії за бронювання, від реклами, що публікується в додатку, а також від консалтингу та продажу готельних товарів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Світ